قیمت سکه | افزایش قیمت سکه | قیمت سکه امروز |

تا مذاکرات متوقف شد قیمت سکه بالا رفت.

سایت شماره یک:

پس از اینکه زنگ توقف مذاکرات به صدا درآمد، دلالان از این فرصت برای برهم زدن آرامش بازار استفاده کرده و قیمت سکه در پایان معاملات امروز 100 هزار تومان افزایش یافت. 

این روزها رابطه قیمت سکه و ارز با مذاکرات وین را می توان به عنوان الاکلنگ تعبیر کرد که طوری که هر کدام بالا باشند، دیگری کاهش می یابد. اگر مذاکرات به سمت بالا تقویت شود، قیمت سکه کاهش پیدا میکند و اگر مذاکرات نزول پیدا کند، قیمت سکه افزایش پیدا می کند.

قیمت سکه امروز (پنجشنبه، ‌ نهم دی‌ماه) در بازار تهران با ۱۰۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته، به ۱۳ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید.

در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه امروز، ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم ۱۳ میلیون و ۱۲۰هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ربع سکه سه‌میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۹۷ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا نیز پنج‌میلیون و ۶۱۹ هزار تومان شد.

همچنین قیمت اُنس جهانی طلا با ۳ دلار کاهش قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ یک‌هزار و ۸۰۰ دلار و ۶۲ سنت معامله شد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر