رافائل واران چند ماه پس از انتقال به منچستریونایتد نتوانسته انتظارات را برآورده کند و سخت مورد انتقاد رسانه ها قرار دارد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، رافائل واران تابستان امسال و در حالی که تنها یک سال از قراردادش با رئال باقیمانده بود، تصمیم به ترک باشگاه مادریدی گرفت و با قراردادی به ارزش 50 میلیون یورو راهی منچستریونایتد شد. واران ده سال برای رئال بازی کرد و با این تیم به همه جام های ممکن نیز رسید. او در مصاحبه های خود پس از جدایی از رئال بارها روی این نکته تاکید کرد که قصد داشت فضایی جدید را تجربه کند و یونایتد می تواند برایش بهترین چالش ممکن باشد.

5 ماه پس از این انتقال اما شرایط واران در یونایتد خوب نیست و او به سیبل انتقادات رسانه های انگلیسی تبدیل شده است. 

 

واران که در این مدت دچار چند مصدومیت شده و هرگز نتوانسته روند باثباتی را سپری کند، شب گذشته برابر برنلی کار را از روی نیمکت شروع کرد . هری مگوایر و اریک بایی زوج دفاعی شیاطین سرخ بودند ولی با مصدومیت بایی بود که واران فرصت حضور در زمین را پیدا کرد.

25 دقیقه پایانی بازی زوج واران-مگوایر هرگز زوجی مطمئن نشان ندادند تا در پایان بازی بار دیگر واران هدف انتقادات قرار بگیرد. او در بازی چند روز پیش با اشتباه خود منجر به گلزنی نیوکاسل شد و در نهایت یونایند دو امتیاز را از دست داد. رالف رانگنیک سرمربی یونایتد پس از بازی با نیوکاسل نسبت به عملکرد خط دفاعی خود و مشخصا واران انتقاداتی را مطرح کرد تا مشخص شود ستاره فرانسوی باید منتظر روزهای سخت تری در انگلیس باشد.

 در حال حاضر به نظر می رسد اقدام رئال در فروش همزمان سرخیو راموس و واران به موقع و منطقی بوده است. راموس پس از گذشت چند ماه از حضورش در پی اس جی نتوانسته به اندازه انگشتان یک دست هم بازی کند و شرایط واران نیز نامطلوب است.

در واقع رئال در بهترین زمان، زوج دفاعی مطمئن سال های گذشته خود را رها کرد و به زوج داوید آلابا و ادر میلیتائو دل بست. دو بازیکن فوق العاده باکیفیت که حداقل تا به اینجا ثابت کرده اند، شایسته اعتماد باشگاه بوده اند.

تگ های مرتبط
ارسال نظر