الهیار صیادمنش به طور حتم در ادامه فوتبال برای تیم زوریا لوهانسک اوکراین بازی نخواهد کرد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، او که نیم فصل دوم سال گذشته و نیم فصل اول امسال برای تیم زوریا بازی کرد در 24 بازی 9 گل به ثمر رساند و 4 پاس گل به نام خود ثبت کرد. او به سبب عملکرد خوب در این تیم با اشتیاق از سوی زوریا برای ادامه حضور در ترکیب تیم مواجه شد اما باشگاه فنرباغچه اعلام کرد دیگر با واگذاری الهیار به صورت قرضی موافقت نخواهد کرد و هر باشگاهی خواهان در اختیار گرفتن مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است باید 3.5 میلیون یورو به باشگاه ترکیه ای پرداخت کند. 

در حالی که در روزهای اخیر رسانه های ترکیه ای به دفعات از تلاش باشگاه زوریا برای تمدید قرارداد قرضی الهیار خبر داده بودند صیادمنش با انتشار پستی جدایی اش را از تیم اوکراینی قطعی کرد. او نوشت:«خداحافظی با کسی که مورد علاقه اش است، همواره سخت است؛ اما پس از یک سال و نیم درخشان و شگفت انگیز با این تیم و هواداران؛ می توانم بگویم که زوریا همیشه در قلب من خواهد ماند. هرگز زمان ها و خاطرات باورنکردنی را که در تیم فراموش نمی کنم. در پایان می‌خواهم از همه هم تیمی‌هایم، مربیان و کارکنان که باعث شدند بازیکن و شخص بهتری باشم تشکر کنم. خداحافظ زوریا لوهانسک.»

الهیار به تیم فنرباغچه بر می گردد یا راهی یک تیم دیگر می شود؟ الهیار به این نکته ای اشاره ای نکرده است اما تکلیف نهایی او در روزهای آتی مشخص می شود. صیادمنش تا 2024 با باشگاه ترکیه ای قرارداد دارد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر