فدریکو‌ برناردسکی، ستاره ایتالیایی یوونتوس، می گوید دوست دارد به کارش در این تیم‌ ادامه دهد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، فدریکو برناردسکی یکی از بازیکنانی است که تا پایان فصل جاری با یوونتوس قرارداد دارد؛ اخیرا مذاکراتی بین دو طرف برای تمدید قرارداد صورت گرفته و از طرفی گفته می شود که ماسیمیلیانو آلگری علاقه زیادی به ادامه حضور این ستاره ایتالیایی در یوونتوس دارد و از سران این باشگاه درخواست کرده که با او تمدید‌ کنند.

اما یک مشکل بر سر تمدید قرارداد فدریکو برناردسکی با یوونتوس وجود دارد. در واقع باشگاه ایتالیایی به دلیل مشکلات اقتصادی موجود از این بازیکن درخواست کرده که دستمزد سالانه 4 میلیون یورویی خود را به 2.5 تا 3 میلیون یورو‌ کاهش دهد؛ مذاکرات بین دو طرف در جریان است و باید دید که آیا نهایتا این بازیکن با شرایط جدید بیانکونری موافقت خواهد کرد یا خیر.

در همین راستا برناردسکی در مصاحبه ای ابراز تمایل خود برای تمدید قرارداد را اعلام کرده اما در عین حال تاکید داشته که توافق هم باید حاصل شود. برناردسکی در ابن باره گفت: "برای مذاکره کردن آمادگی کامل داریم و مدیر برنامه هایم با سران یوونتوس دیدار خواهد کرد. دلم‌ می‌خواهد در یووه بمانم ولی این نکته هم مهم است که دو طرف باید با هم به توافق برسند. در رختکن ما یک عادت وجود دارد که هر بازیکنی قراردادش را تمدید می کند، همه بازیکنان را شام مهمان می کند. اگر این اتفاق برای من رخ دهد، باعث خوشحالی‌ام‌ خواهد بود که برای همه شام بگیرم.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر