بارسلونا شب گذشته یک پیروزی سخت و البته مهم را برابر رایو وایکانو کسب کرد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که بعد از کسب چند نتیجه ضعیف صبر سران باشگاه بارسلونا به پایان رسید و آن ها رونالد کومان هلندی را پس از تقریبا یک سال و نیم حضور روی نیمکت این تیم برکنار کردند؛ در واقع در ابتدای فصل نیز بسیاری پیش بینی چنین روزهایی را برای مرد هلندی می کردند و نهایتا بعد از شکست سنگین بارسا مقابل رایو وایکانو این اتفاق رخ‌ داد.

بعد از برکناری کومان از ژاوی هرناندز به عنوان اصلی ترین گزینه سران بارسا برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم نام برده شد. در ابتدا باشگاه قطری السد با جدایی ژاوی مخالفت کرد اما نهایتا هر طور که بود توافق بین دو طرف حاصل شد و سرمربی جوان و اسپانیایی در یک سمت جدید به نوکمپ بازگشت تا این تیم را از شرایط به وجود آمده خارج‌ کند.

قابل پیش‌بینی بود که ژاوی کار آسانی در پیش رو نداشته باشد و همین گونه هم بوده چرا که بارسا همچنان پر فراز و نشیب نشان می دهد. اما آمار این مربی جوان به مراتب امیدوارکننده تر از کومان بوده است. با برد دیشب برابر مایورکا ژاوی تا به اینجا در 7 بازی لالیگا هدایت بلوگرانا را بر عهده داشته که حاصل آن 4 پیروزی، 2 تساوی و یک شکست بوده است. همچنین کومان در این فصل از 30 امتیاز ممکن 15 امتیاز با بارسا کسب کرد، در حالی که ژاوی از 21 امتیاز ممکن 14 امتیاز به دست آورده است.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر