یکتا ناصر

یکتا ناصر تصویری از بازی کودکانه خود با دخترش سوفیا منتشر کرد و از حال و هوای کودکی اش گفت و اینکه با دخترش او هم بزرگ می شود

سایت شماره یک:

یکتا ناصر بازیگر سینما و شبکه نمایش خانگی امسال با فیلم شب طلایی در جشنواره فیلم فجر حضور داشت. یکتا ناصر که متهم شده بود فقط به خاطر شوهرش است که بازیگر شده این گروه توجیه هاشان این بود که یکتا ناصر در این چند ساله فقط در فیلم های شوهرش منوچهر بازی کرده و هیچ کارگردان دیگری به سراغ خانم نیامده است.

یکتا ناصر

 یکتا خانوم ناصر اما انگار قصد دارد از زیر سایه همسرش بیرون بیاید و به منتقدانش ثابت کند فقط به این خاطر که همسرش کارگردان است بازیگر نشده و در سینما حرف های زیادی برای گفتن دارد.

در حاشیه جشنواره فجر یکتا در گفتگویی که با فریدون جیرانی داشت جیرانی به او پیشنهاد داد که دیگه در فیلم های شوهرت بازی نکن! در فیلم های دیگر بهتری بازی می کنی، شوهرت جرات نمی کند به تو بگوید چه جوری بازی کنی.

یکتا ناصر در مجموع بازیگری کم حاشیه است که بیشترین حرف و حدیثی که پشت سر دارد همین شوهر کارگران بودنش است. وی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد اما حداقل همانند هنرمندانی چون بهاره رهنما دائم در حال تبلیغات و خسته کردن مخاطب نیست. 

یکتا ناصر به تازگی تصویری دو نفره از خود و دخترش سوفیا منتشر کرد که انگار باهم در حال بازی کودکانه هستند و البته خانوم بازیگر در کپشن نوشت: کودکم با تو بزرگ می شوم باتو.....

البته این اولین باری نبود که یکتا خانوم تصویری از سوفیا جانش منتشر می کرد. چندی پیش هم یکتا تصویری از جشن تولد کوچولویی که در هواپیما به اتفاق شوهرش برای دخترشان گرفته بود منتشر کرد که مورد توجه قرار گرفت.

ماجرای عکس حرف و حدیث داری که یکتا ناصر پخش کرد!

به تازگی عکسی از این خانواده کوچولو منتشر شد که در رستورانی لاکچری حضور دارند و ستی خردلی و خوشگل هم زده اند اما نکته ای که برای کاربران هضم نشدنی بود و خیلی انتقاد کردند بوسه ای بود که منوچهر هادی به عنوان پدر به لب دخترش میکنه. این رفتار رو بسیار اشتباه دونستند و برخی هم به چهره یکتا ناصر مثل همیشه گیر دادند. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

یکتا ناصر؛ سوفیا لورن ایران

خیلی از مردم بر این باورند که اغلب بازیگران ایرانی یک همتای خارجی دارند به این معنی که شباهت زیادی بین برخی بازیگران ایرانی و خارجی وجود دارد. مثلا الناز شاکردوست را شبیه آنجلینا جولی می دانند، حسام نواب صفوی را بسیار شبیه الویس پریسلی و یا لیلا حاتمی را کپیِ نیکول کیدمن و یکتا ناصرُ هم شبیه سوفیا لورن بازیگر معروف ایتالیایی میدونن. خیلی از کاربران معتقدند که یکتا خیلی تلاش میکنه که با میکاپ و گریم خودشُ بیشتر شبیه سوفیا لورن کنه حالا اینکه تا چه حد موفق بوده بستگی به نظر مخاطبان داره.

زاویه فک عجیب یکتا ناصر!

یکتا ناصر بعد از اینکه به شهرت رسید چند عمل زیبایی انجام داد که بی حاشیه نبود. چیزی که در این باره همیشه مورد انتقاد و حتی تمسخر قرار کاربران است زاویه فک خانم بازیگر است که خیلی تند و تیزه و چهرش رو ذوزنقه ای کرده! در ادامه تصویری از او را مشاهده می کنید که کاربری در موردش نوشته بود: خب لامصب قبل عمل زیباییت یکتا ناصر بودی ولی از عمل به بعد شدی ناصر یکتا با این دماغت، مگه مجبورت کرده بودن خودتو از قیافه بندازی.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر