دریافت وام| دریافت وام بدون ضامن

بانک تجارت به منظور حمایت از جامعه پزشکان و کادر درمان کشور و همچنین تکمیل سبد محصولات و خدمات خود، در قالب طرحی به نام «سفیران سلامت»، به این گروه از جامعه تا سقف 500 میلیون تومان وام نقدی اعطا می‌کند. البته این مبلغ وام برای پزشکان عمومی کشور در نظر گرفته شده است.

سایت شماره یک:

پزشکانی که متقاضی این نوع تسهیلات هستند باید حساب سپرده جاری در یکی از شعب بانک تجارت داشته باشند یا حداقل این حساب را افتتاح کنند.

ضمنا متقاضیان باید دست کم شش ماه میانگین حساب داشته باشند. اما برای پرداخت وام این طرح، وجه موجود در سپرده وام گیرندگان مسدود نخواهد شد و افراد در طول دوره بازپرداخت اقساط امکان استفاده از مبلغ حساب خود را دارند.

طبق اعلام بانک تجارت، ضمانت اصلی دریافت این نوع وام، اعتبار شغلی متقاضی است. اما لازم است متقاضیان یک ضامن معتبر هم در صنف داشته باشند و به بانک ارائه دهند. ارائه پروانه اشتغال هم برای دریافت این نوع تسهیلات ضروری است.

سود این وام 18 درصد اعلام شده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه است. طبق قوانین بانک‌ها برای اعطای وام، متقاضی نباید دارای بدهی معوق با چک برگشتی در سیستم بانکی باشد.

در صورتی که بانک به متقاضی واجد شرایط حداکثر مبلغ این طرح تسهیلاتی را با نرخ سود مذکور بپردازد و مدت بازپرداخت را نیز همان 18 ماه تعیین کند، مبلغ هر قسط برای وام گیرنده، 18 میلیون و 76 هزار و 198 تومان خواهد بود.

کل سود این میزان وام هم 150 میلیون و 743 هزار و 120 تومان اعلام شده است. مجموع رقم وام و سود آن هم 638 میلیون و 850 هزار تومان است.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر