رقابت هافبک‌های تیم ملی جدی‌تر از سایر پست‌ها برای قرار گرفتن در ترکیب ایران است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ هافبک‌های با کیفیت و سرحالی در اختیار دارد که هر کدام در تیم‌های باشگاهی خود مهره‌های تاثیرگذاری هستند، اما او در پست هافبک دفاعی- میانی تقریبا زوج خود را با احمد نوراللهی و سعید عزت‌اللهی ساخته و بعید است در بازی پیش رو مقابل سوریه هم به آنها دست بزند.

احمد نوراللهی که در فصل جاری لیگ برتر امارات به مرور زمان آماده شده و جایگاهش در ترکیب شباب الاهلی را تثبیت کرده، یک گل هم در بازی سه هفته قبل برابر الجزیره به ثمر رساند تا تیمش را صاحب سه امتیاز کند و اکنون در بهترین شرایط در اختیار تیم ملی ایران باشد.

این هافبک تیم ملی پس از نمایش خوبی که در دیدار اخیر ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل لبنان داشت و در ثانیه‌های پایانی با یک شوت محکم دروازه را باز کرد، اکنون هم آمادگی بدنی خود را در اردوی تیم ملی حفظ کرده و می‌خواهد یک نمایش خوب دیگر برابر سوریه داشته باشد.

نوراللهی که یکی از ملی‌پوشان ثابت در هر پنج مسابقه تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام جهانی بوده، در دیدار رفت مقابل سوریه حضور ۹۰ دقیقه‌ای در زمین داشت و اکنون هم آماده است تا در بازی روز سه‌شنبه دوباره یک عملکرد درخشان داشته باشد و اگر مثل بازی با لبنان فرصت داشت، با شوت‌های محکم خود گلزنی کند.

اما در تمرین امروز تیم ملی سروش رفیعی نیز در بیشتر اوقات کنار احمد نوراللهی دیده شد؛ سروش پس از یک‌سال موفق در سپاهان که عنوان بهترین پاسور را هم به خود اختصاص داد، این فصل هم در گلزنی و دادن پاس گل موفق بوده و جزو فهرست تیم ملی قرار گرفته و حالا امیدوار است با نظر اسکوچیچ فرصت بازی مقابل سوریه به دست بیاورد.

 


 

تگ های مرتبط

ارسال نظر