به نظر می‌رسد که بوتافوگو نیز به دقت شرایط جذب مارسلو را بررسی می‌کند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، مارسلو کار خود را از باشگاه فلومیننزه برزیل آغاز کرد و پس از آن در سال 2007 بود که این بازیکن به رئال مادرید پیوست. در همین راستا اخیراً گزارش شده بود که این باشگاه برزیلی شرایط جذب مارسلو را بررسی می‌کند و قصد دارد کاپیتان نیمکت نشین رئال مادرید را به خدمت بگیرد؛ همچنین گفته می‌شود که خود مارسلو نیز به حضور در فلومیننزه بی‌میل نیست.

با این حال به نظر می‌رسد که مارسلو یک مشتری جدید برزیلی نیز پیدا کرده است. بر این اساس باشگاه بوتافوگو که یک فصل را در دسته دوم فوتبال برزیل پشت سر گذاشت و اخیرا دوباره به سطح اول لیگ این کشور بازگشت، خواهان به خدمت گرفتن ستاره برزیلی و نیمکت‌نشین رئال مادرید شده است. این باشگاه پیش از این با جذب بازیکنان نامداری مثل کیسوکه هوندا و سالامون کالو خود را تقویت کرده و حالا مارسلو جدید ترین گزینه آنها در این زمینه است.

با این حال رسانه‌های برزیلی مدعی شده اند که اصلی‌ترین مشکل باشگاه بوتافوگو برای به خدمت گرفتن مارسلو دستمزد بالای این بازیکن محسوب می شود. با این حال هیئت مدیره این باشگاه امیدوار است که با جذب اسپانسر های جدید شرایط مالی برای به خدمت گرفتن مارسلو فراهم شود. این در حالی است که به نظر می رسد جدایی این اسطوره از رئال قطعی شده و دیگر هیچ شانسی برای تمدید قرارداد او وجود نخواهد داشت.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر