سزار فاریاس، سرمربی تیم ملی بولیوی، تایید کرد که بعد از پیروزی دیشب برابر اروگوئه تهدید شده است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، بولیوی شب گذشته با ارائه یک نمایش فوق العاده و بی نقص با سه گل اروگوئه را شکست داد تا دوباره به کورس رقابت برای حضور در جام جهانی قطر بازگردد. آن ها حالا با 15 امتیاز در رده هشتم جدول مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی قرار دارند، در حالی تیم چهارم یعنی کلمبیا تنها دو امتیاز بیشتر نسبت به بولیوی دارد؛ موضوعی که باعث شده آنها به کسب نتایج خوب در بازی‌های بعدی برای حضور در جام جهانی امیدوار باشند.

با وجود پیروزی روحیه بخش بولیوی مقابل اروگوئه، حال و هوای این تیم خیلی خوب به نظر نمی رسد. بعد از پایان بازی دیشب بود که سرمربی بولیوی یعنی سزار فاریاس با اظهارنظری همه را شگفت زده کرد؛ در واقع او اعلام کرد با وجود اینکه بولیوی در کورس رقابت برای صعود به جام جهانی قرار دارد، وضعیت برای او خطرناک شده است.

سزار فاریاس تایید کرد که بعد از بازی به دلیل دعوت نکردن از برخی بازیکنان یا قرار دادن برخی از آنها در ترکیب تهدید شده است. او گفت: " من نمی توانم قبول کنم که خودم و خانواده ام تهدید شویم. فکر می کنم که در سکوت زیاد خیلی این شرایط را تحمل کرده ام. اوضاع اینگونه است و من واقعا نمی توانم آن را درک کنم."

سزار فاریاس در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد که طی روزهای آینده با رئیس فدراسیون بولیوی دیدار خواهد داشت و حالا برخی از رسانه‌های این کشور مدعی شده اند که حتی ممکن است این سرمربی به زودی کناره گیری خود را اعلام کند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر