پاری سن ژرمن در یک مسابقه سخت موفق شد با نتیجه 3-1 نانت را شکست دهد.

سایت شماره یک:

به گزارش " ورزش سه"، پاری سن ژرمن، صدرنشین رقابت‌های لیگ یک فرانسه امشب در پارک دو پرنس میزبان تیم رده یازدهمی نانت بود که در پایان این بازی با نتیجه 3-1 به سود PSG خاتمه یافت.

پاری‌سن‌ژرمن کار را طوفانی آغاز کرد و توانست در دقیقه 2 به گل اول دست پیدا کند. شوت از راه دور لئوناردو پاردس در میانه های راه با اثر کیلیان امباپه همراه شد و توپ بعد از تغییر جهت وارد دروازه نانت شد تا نتیجه 1-0 شود.

حملات پاری‌سن‌ژرمن بعد از به ثمر رساندن گل برتری نیز ادامه داشت. لیونل مسی می‌توانست روی همکاری فوق العاده با نیمار گل دوم پاری‌سن ژرمن را هم به ثمر برساند اما ضربه این فوق ستاره آرژانتینی با واکنش دروازبان نانت به کرنر فرستاده شد.

در ادامه نیمه اول نیز حملات پاری‌سن ژرمن نتیجه نداد تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان تک گل کیلیان امباپه به سود تیم مائوریسیو پوچتینو خاتمه پیدا کند.

نیمه دوم نیز با برتری محسوس پاری‌سن‌ژرمن آغاز شد اما در دقیقه 66 یک شوک به این تیم وارد شد؛ جایی که کیلور ناواس که برای دفع توپ بیرون آمده بود خطای شدیدی را روی مهاجم نانت مرتکب شد و این موضوع باعث شد که داور او را با کارت قرمز مستقیم مواجه کند.

اما 10 نفر شدن کار دست پاری‌سن‌ژرمن داد و آنها در دقیقه 76 گل تساوی را دریافت کردند. راندال کولو موانی روی یک ریباند و با ضربه زیبای پشت پا دروازه پاری سن ژرمن را باز کرد تا نتیجه 1-1 شود.

اما پاری‌سن‌ژرمن خیلی زود توانست گل برتری را وارد دروازه نانت کند. پاس در عمق لیونل مسی با اشتباه مدافع نانت گل به خودی عجیب آپیا همراه شد تا نتیجه 2-1 شود.

در دقیقه 87 این لیونل مسی بود که موفق شد گل سوم پاری‌سن‌ژرمن را به ثمر برساند. فوق ستاره آرژانتینی بعد از یک حرکت در عرض و با ضربه ای مهارنشدنی دروازه نانت را باز کرد تا بازی با نتیجه 3-1 تمام شود.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر