اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی منچستریونایتد امروز برای آخرین بار در کمپ کارینگتون حضور پیدا کرد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف و شکست های سنگین منچستریونایتد بالاخره کار دست اوله گونار سولسشر داد و این سرمربی نروژی امروز با اعلام مدیران یونایتد از این باشگاه جدا شد. شیاطین سرخ دیشب و در ادامه روند نمایش های انتقاد برانگیز خود با چهار گل مغلوب واتفورد شدند و امروز بالاخره صبر مدیران در مورد این سرمربی به پایان رسید.

ساعاتی قبل اوله گونار سولسشر برای جمع کردن وسایل خود راهی کمپ کارینگتون شده و آنجا با تعدادی از هواداران منچستریونایتد نیز ملاقات کرد. سرمربی نروژی خطاب به آنها مدعی شد کار کردن برای این باشگاه و هواداران یونایتد مایه افتخار او بوده است. در نهایت یکی از هواداران علاقمند به اوله گونار سولسشر نیز به سمت این سرمربی ناکام رفت و با در آغوش گرفتن او، صحنه ای احساسی را رقم زد.

سه سال پیش و در چنین روزهایی بود که بعد از شکست مقابل لیورپول، ژوزه مورینیو از یونایتد اخراج شده و اوله گونار سولسشر به جای او هدایت این تیم را به صورت موقت به عهده گرفت. نتایج درخشان در ماه های ابتدایی باعث دائمی شدن قرارداد این سرمربی شد، اما در ادامه اوله گونار سولسشر حتی در کسب یک جام نیز ناکام ماند تا امروز بالاخره اولدترافورد را با کارنامه ای نه چندان خوب ترک کند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر