مس کرمان با برد در ثانیه های پایانی دیدار با شهرداری همدان به جمع بالانشینان لیگ دسته اول پیوست.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب رقابت‌های هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال امروز از ساعت 14:15 دو تیم شهرداری همدان و مس کرمان مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

این دیدار که به میزبانی ورزشگاه قدس همدان برگزار شد ، تا ثانیه های پایانی با تساوی بدون گل دنبال می‌شد اما یک ضربه پنالتی شرایط را تغییر داد.

دوتیم در این مسابقه برای رسیدن به گل تلاش زیادی کردند اما تا دقایق پایانی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.در وقت های اضافه نیمه دوم اما حمله ادامه دار مسی ها و ورود چند دقیقه‌ای آنها به محوطه جریمه شهرداری همدان برای میزبان خطرناک شد.

در این صحنه بازیکن مس در محوطه جریمه سرنگون شد و داورمسابقه اعلام پنالتی به سود شاگردان فرزاد حسین خانی کرد. مهیار زحمتکش بازیکن باتجربه مس پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت و گل برتری تیمش را به ثمر رساند.

مس که پیش از این 9 امتیاز داشت با همین تک گل پیروز شد و 3 امتیاز شیرین بیرون از خانه را به دست آورد. نارنجی پوشان حالا با 12 امتیاز به جمع بالانشینان جدول رده بندی و مدعیان صعود رسیده‌اند و آرزوهای خود را در آینده جست‌وجو می‌کنند. ضمن اینکه شهرداری همدان هم 12 امتیازی که تاکنون شکستی را تجربه نکرده بود، امروز در خانه مغلوب شد و 12 امتیازی باقی ماند اما همچنان در بالای جدول قرار دارد.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر