به نظر می‌رسد که سباستین آالر به جدید ترین گزینه سران بارسلونا برای تقویت خط حمله این تیم تبدیل شده است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته با شکست برابر بایرن مونیخ به شکل ناباورانه ای از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. تیم ژاوی هرناندز فقط به برد مقابل بایرن احتیاج داشت اما آنها با نتیجه 3-0 کار را واگذار کردند تا با توجه به پیروزی بنفیکا برابر دیناموکیف در بازی همزمان، این بلوگرانا باشد که از چمپیونزلیگ حذف شده و راهی لیگ اروپا شود.

بارسلونا در لالیگا نیز وضعیت خوبی را تجربه نمی‌کند و از تیم‌های مدعی فاصله گرفته است. همه این مسائل باعث شده که گمانه زنی های زیادی درباره تقویت این تیم در پنجره های نقل و انتقالاتی پیش رو شنیده شود. از طرفی به نظر می رسد که یکی از مهمترین معضلات کنونی تیم ژاوی مسئله گلزنی است و قطعا او باید چاره ای برای این مشکل بیندیشند.

 

مهاجمان کنونی بارسلونا از کیفیت مورد نظر این باشگاه فاصله دارند. در حالی که به نظر می رسد سرخیو آگوئرو هم که در تابستان جذب شد در آستانه خداحافظی از فوتبال قرار گرفته است. همه این مسائل باعث شده که بارسا شرایط جذب یک مهاجم خوب در ژانویه یا تابستان آینده را مورد بررسی قرار دهد.

پیش از این گفته شد که ارلینگ هالند یکی از گزینه‌های باشگاه بارسلونا برای تقویت خط حمله محسوب می شود اما قیمت بالا و مشتریان زیاد این بازیکن کار را برای آمدن او به نوکمپ دشوار می کند. در همین راستا برخی منابع مدعی شده اند که مهاجم ساحل عاجی آژاکس یعنی سباستین آلر در لیست خرید بارسلونا قرار گرفته است. بازیکنی که در حال حاضر با 10 گل زده آقای گل این فصل لیگ قهرمانان محسوب می شود و همین درخشش باعث شده که نگاه بارسلونا به سمتش جلب شود.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر