سنگربان فصل گذشته سارگل بوشهر با تیمی حاضر در سوپرلیگ فوتبال زنان ترکیه به توافق رسید.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه" محبوبه دهقان سنگربان 29 ساله که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، بعد از سال‌ها چشم‌انتظاری برای بازی در خارج از فوتبال ایران سرانجام توانست به رویای خود رنگ واقعیت بخشد و با تیم کریچ برنو ترکیه به توافق رسید.

دهقان که به جز فوتبال، در هندبال، هندبال ساحلی و فوتسال هم سابقه بازی دارد و در گفتگویی که مدتی پیش انجام داده بود، از مصائب کارش برای رسیدن به پیراهن تیم ملی و رویای لژیونر شدن خود سخن گفته بود، سرانجام با یک تیم ترکیه‌ای قراردادش را امضا کرد تا در آستانه 30 سالگی در سوپرلیگ ترکیه فرصت بازی پیدا کند.

این دروازه‌بان برازجانی که فصل گذشته در تیم سارگل بوشهر حضور داشت، برای تیم ترکیه‌ای شرط گذاشته بود که اجازه بدهد همسر و فرزندش را هم همراه خود بیاورد که به نظر می‌رسد این مسئله مورد توافق با باشگاه کریچ برنو قرار گرفته است.

از دیگر نکات جالب‌توجه درباره این دروازه‌بان که علاقه زیادی دارد تا بتواند نگاه مریم ایراندوست را به خود جلب کند و مجدداً پیراهن تیم ملی را به تن کند این‌که، او یک بازیکن علاقه‌مند به استقلال است و از سر علاقه این تیم، نام فرزند خود را هم «آتیلا» به یاد فرزند ناصر حجازی اسطوره باشگاه استقلال گذاشته که در نوع خود اتفاق جالب‌توجهی است.

حالا باید دید بعد از 9 سال چشم‌انتظاری برای لژیونر شدن، دهقانی چه عملکردی را از خود در سوپرلیگ فوتبال زنان ترکیه نشان خواهد داد و در لیگی که حالا سه بازیکن ایرانی دیگر هم در آن شاغل هستند (مریم یکتایی، فاطمه متولی و فاطمه قاسمی)، او چگونه عملکردی را از خود به جای می‌گذارد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر