هافبک سابق استقلال چند روزی می‌شود که تمرینات سایپا را برای بازگرداندن این تیم به لیگ برتر آغاز کرده است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، پس از دیدار برابر شمس آذر قزوین بود که مدیران سایپا تصمیم به کنار گذاشتن سعید اخباری و انتخاب امید روانخواه گرفتند تا نارنجی پوشان از شرایطی که در آن گرفتار شده اند، رهایی پیدا کنند.

تیم فوتبال سایپا در پایان هفته دهم رقابت های لیگ برتر 11 امتیاز کسب کرده و در رتبه سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفته است، اما فاصله 9 امتیازی تا صدر جدول سبب شده تا امید رونخواه و دستیارانش امیدوار باشند که با چند پیروزی پیاپی این تیم را به کورس مدعیان و رتبه های بالایی جدول رده بندی اضافه کنند.

این ها در شرایطی است که در سال جدید تیم فوتبال سایپا با توجه به سقوط به دسته اول و کم شدن بودجه با وضعیت متفاوتی نسبت به گذشته در رقابت های فوتبال کشور حضور دارد و ماموریت دشواری پیش روی امید رونخواه وجود دارد.

 

رونخواه فصل گذشته با خیبر کارش را آغاز کرد ولی در ادامه به تیم بادران پیوست و فاصله ای تا صعود به رقابت های لیگ برتر نداشت، اما اتفاقات هفته های پایانی درنهایت مانع شد تا این مربی به هدف خود دست یابد. روانخواه اما حالا در سایپا امیدوار است این اتفاق با حضور بازیکنان با تجربه و جوانی که در اختیار دارد، برای او رخ بدهد و او بتواند اولین صعود به لیگ برتر را جشن بگیرد.

او که از روز جمعه تمریناتش را به صورت رسمی در سایپا آغاز کرده، در اولین گام باید در اهواز تیمش را مقابل استقلال ملاثانی به میدان بفرستد و در گام بعدی او و شاگردانش باید آماده دیدار برابر ملوان در استادیوم دستگردی شوند؛ دو دیداری که کسب نتیجه مطلوب در آنها می تواند سایپا را امیدوار به پایان خوش در نیم فصل کند.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر