محمد بلبلی می‌گوید که تیم نفت مسجدسلیمان در هفته‌های آینده نتایج بهتری کسب خواهد کرد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان بعد از هفته‌ها ناکامی در برابر فجرسپاسی شیراز ۲ بر صفر پیروز شد محمد بلبلی در این مورد به خبرنگار ما گفت: در ابتدا جا دارد به مردم مسجد سلیمان تبریک بگویم. خدا را شکر سه امتیاز را کسب کردیم تا در جدول کمی شرایطمان بهتر شود امیدوارم بازی بعدی را هم ببریم تا جایگاهی را به دست بیاوریم که در شأن تیم نقت باشد.

این بازیکن که به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و دو دقیقه بعدش گل زد در این باره ادامه داد: تاکتیکی بود که آقا فراز در نظر گرفته بود و مصدومیت کرار باعث شد زودتر وارد زمین شوم و خدارا شکر شرایط به نوعی رقم خورد که  گلزنی کنم و در نیمه اول نتیجه مناسبی کسب کنیم و در نیمه دوم با خیال راحت ب زمین برویم و برنامه مان به گونه‌ای بود که اهداف مان به ثمر نشست.

بازیکن نفت مسجد سلیمان در مورد عملکرد خوبی که در این دیدار داشت و بهترین بازیکن لقب گرفت گفت: تیم ما ساختار دفاعی خیلی خوبی دارد. منظورم خط دفاع نیست بلکه همان سیستم دفاعی است و بچه ها وظایف شام را به نحو احسن انجام می دهند و زحمت می کشند و توپ را به خط جلو می‌رسانند. تمام تلاشمان را می‌کنیم بهترین استفاده را از این توپ ها ببریم و خدا را شکر به شخصه در این بازی توانستم عملکرد خوبی داشته باشم و به تیم کمک کردم.

او در مورد صحنه مشکوک به پنالتی برای فجر اظهار کرد:فکر نمی‌کنم پنالتی باشد. البته من خودم آن صحنه را ندیدم و فیلمش را دیدم ولی خطا در حدی نبود که پنالتی تشخیص داده شود.

بلبلی در مورد عملکرد فجر و فشاری که آنها در نیمه دوم روی دروازه شان آوردند توضیح داد: با تمام احترام به تیم فجر و مردم خوب شیراز در نیمه اول آن چنان موقعیتی نداشتند و فکر نمی کنم موقعیت خطرناک ایجاد کرده باشند ولی در نیمه دوم ما بیشتر دفاع کردیم و مالکیت توپ دست حریف بود اما از نظر موقعیت خطرناک ما تیم برتر بودیم.

این بازیکن در مورد نتیجه گیری بعد از هفته‌ها ناکامی عنوان کرد: ما واقعا نیاز به برد داشتیم. در چند هفته اخیر هم از لحاظ داوری و هم از نظر بدشانسی ضربه دیدیم و اتفاقاتی افتاد که نمی توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم ولی خدا را شکر یکی دو بازی است پیروز می‌شویم انشاءالله همین روند ادامه‌دار باشد تا بتوانیم به اهدافمان برسیم و جایگاه مناسبی در جدول کسب کنیم. جایگاهی که در حد کادر فنی بازیکنان و مردمان مسجدسلیمان باشد.

بلبلی در مورد دیدار بعدی با نساجی افزود: نساجی تیم خوب و یکدست و پرطرفداری است. من بچه مازندران هستم و علاقه خاصی نسبت به نساجی دارم اما متاسفانه ۴ کارته هستم و به این بازی نمیرسم و نمی توانم به تیمم کمک کنم ولی با کمال احترام به تیم نساجی و مردم مازندران امیدوارم نفت مسجدسلیمان بتواند موفق باشد و بهترین امتیاز را کسب کند.

تگ های مرتبط
ارسال نظر