در یکی از دیدارهای مهم هفته دوازدهم لیگ یک پارس جنوبی اولین تیم نزدیک به منطقه خطر پذیرای تیم دوم جدول یعنی آرمان گهر خواهد بود.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، آرمان گهر با مربیگری قاسم شهبا و مدیریت فنی حمید کللی فرد که پیش تر به همراه شاهین بوشهر به لیگ برتر صعود کرده بود یکی از تیم های خوب لیگ یک به شمار می رود؛ از نظر سبک بازی و این فصل به خوبی یاد گرفته برای موفقیت در سایه حمله موثر باید در دفاع تیمی هم خوب باشد. درغیر اینصورت صعود به لیگ برتر امکان پذیر نیست. موضوعی که در فصل جاری محقق شد و هم اکنون این تیم با 4 گل خورده در 11 بازی به همراه تیم ملوان بهترین تیم در فاز دفاعی است. 

بازی امروز برای هر دو تیم سخت است. برای میزبان به این دلیل که با تیم مدعی قهرمانی رویارو خواهد شد و برای تیم میهمان به این بهانه که میزبان برای فراز از منطقه خطر سه امتیاز بازی نیاز مبرم دارد. در مسابقه ای که یک پای میدان آرمان گهر است حریف هم به ارایه یک بازی خوب ترغیب می شود و این حلقه گمشده در بازی های لیگ یک و حتی بازی های لیگ برتر است. بازی های روی زمین که تماشاگر از دیدن آن به وجد بیاید. 

آرمان گهر آرام و بی سر و صدا و به لطف ارایه بازی های خوب در برابر حریفان به سوی صعود به لیگ برتر حرکت می کند؛ باید گفت این تیم با فوتبالی که نمایش می گذارد سزاوار رسیدن به چنین جایگاهی است به خصوص که از حضور در مسابقات فصول اخیر به تجربیات خوبی دست پیدا کرده است و در صورت تکرار نکردن اشتباهات گذشته شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر خواهد داشت. در آنسوی میدان یک قصه همیشگی همه امتیازات از دست رفته پارس جنوبی جم را توجیه می کند؛ مشکلات مالی. در حالی که در گذشته به خوبی به یاد داریم لیگ یک از نگاه وزارت نفت لیگ حرفه ای محسوب نمی شد و برای تیم هزینه می کرد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر