باشگاه رم تایید کرده که تست کرونای دو بازیکن این تیم مثبت شده است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، شیوع گسترده نوع اومیکرون ویروس کرونا دولت ها را در سرتاسر اروپا مجبور کرده که محدودیت های جدیدی اعمال کنند تا مانع گسترش این بیماری شوند. به عنوان مثال، ظرفیت استادیوم های سری آ دوباره به 50 درصد کاهش یافته است. این در حالی است که تا چند هفته پیش به نظر می‌رسید که این بحران به شکل کامل تمام شده و دیگر نگرانی خاصی در رابطه با آن وجود ندارد.

اما دقایقی پیش باشگاه رم به شکل رسمی تایید کرد که دو بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شده اند. نکته قابل توجه این که هر دوی این بازیکنان پیش از این واکسینه شده بودند و اکنون در خانه تحت قرنطینه هستند. همچنین باشگاه ایتالیایی نام این دو بازیکن را فاش نکرده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که تیم ژوزه مورینیو باید چهار روز دیگر در یک مسابقه حساس به مصاف میلان برود. در واقع ممکن است طی روزهای آینده تست برخی دیگر از بازیکنان رم نیز مثبت شود و همین موضوع می‌تواند کار آنها را برای تقابل با روسونری دشوار کند. با این حال باید منتظر ماند و دید که طی روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و اینکه آیا اسامی بازیکنان مبتلا به کرونای رم فاش خواهد شد یا خیر.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر