بنا بر ادعای گاتزتل دلو اسپورت روملو‌ لوکاکو در مسیر انتقال به تاتنهام قرار دارد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر بود که روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی چلسی که در تابستان اخیر از اینتر به این تیم پیوست، از شرایطش در جمع آبی ها ابراز نارضایتی کرد و گفت: "من از این شرایط راضی نیستم اما این کار من است و نباید تسلیم شوم.

من فکر می‌کنم هیچکدام از اتفاقاتی که رخ داد نباید به این شکل رخ می‌داد. سبک جدا شدن من از اینتر و رفتاری که با هواداران این تیم کردم. از این که چنین اتفاقاتی رخ داد بسیار ناراضی هستم چون این اتفاق در زمان درستی رخ نداد. من همیشه گفتم که اینتر را دوست دارم و روزی دوباره برای آنها به میدان خواهم رفت. واقعا امیدوارم چنین اتفاقی رخ داد. من عاشق ایتالیا هستم.

 

الان زمان مناسبی برای صحبت درباره این اتفاق و مطرح کردن این موضوع است که واقعا چه شرایطی پیش آمد و نیازی هم نیست که حرف بدی درباره کسی زده شود چون من چنین فردی نیستم. واقعا می‌خواهم از هوداران اینتر عذرخواهی کنم چون فکر می‌کنم نباید به آن شکل از این تیم جدا می‌شدم. اول از همه باید با شما حرف می‌زدم، خصوصا پس از تمام کارهایی که برای من، خانواده‌ام، مادرم و پسرم کرده بودید. من هرگز این اتفاقات را فراموش نخواهم کرد.. از صمیم قلبم امیدوارم بار دیگر به اینتر برگردم."

اما لوکاکو در بازی شب گذشته چلسی مقابل لیورپول نیز حضور نداشت و حالا شایعات درباره ستاره بلژیکی به اوج خود رسیده است. در همین راستا گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که لوکاکو در مسیر یک انتقال جنجالی به تیم رقیب چلسی و همشهری یعنی تاتنهام قرار دارد. لوکاکو از رابطه بسیار خوبی با سرمربی تاتنهام یعنی آنتونیو کونته برخوردار است و‌ او پیش از این بهترین دوران فوتبال خود را زیر نظر مرد ایتالیایی در اینتر پشت سر گذاشته بود. در واقع اصلا بعید نیست این انتقال طی روزها و هفته های آتی رنگ و‌ بوی جدی تری به خود بگیرد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر