مجتبی حسینی | تیم پیکان | پیکان آلومینیوم |

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید علاقه‌ای ندارد بهانه بیاورد و از داور انتقاد کند اما انتقادهایی را به عملکرد داور مسابقه با آلومینیوم وارد می‌داند.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حسینی بعد از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری حضور یافت و از عملکرد شاگردانش تمجید کرد. 
سرمربی پیکان گفت:‌ فکر می‌کنم امروز تیمی که مستحق سه امتیاز بود تیم ما بود. ما در هر دو نیمه فوتبال خیلی بهتری ارائه و موقعیت‌های بهتری خلق کردیم. ما هیچ موقعیتی به آلومینیوم ندادیم و یک گل بچه‌گانه خوردیم، اما بچه‌های ما خوب کار کردند و سعی کردیم با تغییر سیستم، پرس تیم‌مان را بالاتر ببریم و اجازه بازی‌سازی به دو مدافع وسط آنها ندادیم.
او صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: همه چیز خوب است وقتی نتیجه یک بر صفر است، اما وقتی موقعیت‌های بعدی را گل نمی‌کنید هر لحظه ممکن است گل بخورید. با این حال این موضوع از شایستگی بچه‌های ما کم نمی‌کند، ولی باید یاد بگیرند که بردن را هم یاد بگیرند و امیدوارم که تجربه خوبی برای ما باشد تا در چنین بازی‌هایی بتوانیم امتیاز کامل را بگیریم.
سرمربی پیکان درباره صحنه هایی که به داور مسابقه اعتراض داشتند، تاکید کرد: من چه چیزی باید بگویم؟! درباره داوری نمی‌شود خیلی صحبت کرد و آدم بهانه‌گیری نیستم و سعی می‌کنم درباره مسائل فنی صحبت کنم. با این حال نمی‌دانم چرا پنالتی گرفت و چرا بعد برگرداند!
حسینی افزود: در صحنه‌های دیگر اتفاقاتی افتاد و امیدوارم بیشتر از داوران الیت‌مان استفاده کنیم. داوران دیگر هم که قضاوت می‌کنند امیدوارم پیشرفت کنند و طوری نشود که تیم‌ها ضرر نکنند.
سرمربی پیکان در پاسخ به این پرسش که اگر تیمش سهمیه آسیایی بگیرد، امکانات لازم برای کسب مجوز حرفه‌ای دارند، گفت: اجازه بدهید هر وقت سهمیه آسیایی گرفتیم، درباره آن صحبت کنیم.

حسینی وقتی با اصرار خبرنگار درباره امکانات باشگاه مواجه شد، گفت: پیکان یک باشگاهی است که حداقل‌ها را دارد. ما زمین تمرین اختصاصی و سالن‌های سرپوشیده داریم، اما چیزی که هست ما باید قبول کنیم فوتبال‌‌مان به لحاظ سخت‌افزار عقب افتاده است و با شعار و حرف درست نمی‌شود. ما دو سه ورزشگاه مثل امام رضا، نقش جهان و شهدای فولاد را داریم و ورزشگاه آزادی هم برای 50 سال قبل است. اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم باید به لحاظ سخت‌افزاری خودمان را تکان دهیم و جلو برویم.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر