باشگاه میلان | ستاره میلان |

تئو هرناندز، مدافع 24 ساله میلان در ماه های اخیر عملکرد درخشانی در ترکیب روسونری ارائه داده است.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، میلان امروز موفق شد در خانه تیم ونتزیا با سه گل به برتری دست یافته و با دو بازی بیشتر از اینتر موقتا به صدر جدول رقابت های لیگ ایتالیا صعود کند. ستاره روسونری در این دیدار تئو هرناندز بود که دو بار دروازه حریف را باز کرده و نقش مهمی در رقم خوردن این برتری ایفا کرد.

این مدافع فرانسوی و جوان در دو سال اخیر و به جز این دیدار در مقابل تورینو و پارما نیز بریس کرده و از این حیث در بین تمامی مدافعان در بین پنج لیگ برتر اروپایی رکورددار است. تئو هرناندز علاوه بر توانایی های دفاعی، همیشه در بخش هجومی نیز عملکرد درخشانی داشته و بارها در صف حملات تیمش شرکت کرده است.

نمایش های بسیار خوب تئو هرناندز در سال های اخیر باعث شده تیم های بزرگی از جمله پاری سن ژرمن برای خرید این بازیکن اقدام کنند. قرارداد تئو هرناندز با باشگاه میلان در تابستان سال 2024 به اتمام می رسد و هنوز توافقی در مورد تمدید قرارداد انجام نشده است. البته پائولو مالدینی، مدیر فنی میلان دیروز در مصاحبه ای تاکید کرد برنامه باشگاه حفظ مهره های ارزشمندی مانند تئو هرناندز است و آنها در تلاش برای توافق با این بازیکن و تمدید قرارداد او در هفته های پیش رو خواهند بود.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر