فوتبال | فوتبالیست

فوق ستاره نروژی دنیای فوتبال در یک توییت اعلام کرد که مسلمان شده است.

سایت شماره یک:

ارلینگ هالند با انتشار یک پست در توئیتر اعلام کرد اولین بازی خود با پیراهن منچسترسیتی را روز شنبه برابر بایرن‌مونیخ انجام خواهد داد.

او با بازنشر پست تبریک تولد خود در توییتر نوشته: «ممنون! اولین شروع مقابل بایرن... انشالله!»

ارلینگ هالند

سرخیو آگوئرو می‌گوید منچسترسیتی باید در قبال ارلینگ هالند صبور باشد.به گزارش سایت گل، مهاجم فصل پیش دورتموند در انتقالی 51 میلیون پوندی راهی ورزشگاه اتحاد شده است. پس از ثبت 61 گل طی 66 بازی بوندسلیگایی، طبیعتا انتظارات از این بازیکن سر به فلک می‌کشد. اگرچه آگوئرو درباره موفقیت این بازیکن در جمع سیتیزن‌ها اطمینان دارد، می‌گوید نباید فشار زیادی به این مهاجم 21 ساله وارد کرد.

هالند برای سازگاری با شرایط در انگلیس به فرصت نیاز دارد. هالند خرید بسیار مهمی است. به عقیده من رکورد گلزنی او ثابت شده است. آمار او در لیگ آلمان و مسابقات اروپایی چنین چیزی را تایید می‌کند. بر اساس منطق، او برای سازگاری با لیگی به قدرت لیگ برتر به فرصت نیاز دارد ولی به نظرم این روند را پشت سر خواهد گذاشت و به زودی نتایج نمایان خواهد شد. به نظرم بازیکن برجسته‌ای همچون او می‌داند که چطور خودش را با سبک تیم پپ وفق دهد. شاید همچون مورد من، در ابتدا مدتی طول بکشد ولی وقتی روی دور بیافتد، همه چیز آسان‌تر می‌شود. به نظرم او استعداد لازم برای محقق کردن چیزهایی که از او انتظار می‌رود را دارد، یعنی همان گل‌ها. 

ارلینگ هالند خرید جدید باشگاه منچسترسیتی امیدوار است که بتواند با عملکرد خود کیفیت بیشتری را به لیگ برتر انگلیس اضافه کند.

هالند ستاره نروژی منچسترسیتی رسما از سوی این باشگاه به هواداران معرفی شد. او بعد از انجام مراسم معارفه‌اش، در اولین نشست خبری خود به عنوان بازیکن سیتی حضو یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او در اولین صحبت‌هایش در مورد فشارهای موجود گفت: «همان‌گونه که در تمامی دوران فوتبالی‌ام با آن کنار آمده‌ام، با آن کنار می‌آیم و سعی خواهم کرد از همه لحظاتم لذت ببرم. تلاش می‌کنم که زیاد فکر نکنم چون زیاد فکر کردن خوب نیست. هر وقت بتوانم استراحت می‌کنم، هر وقت بتوانم سخت کار می‌کنم و از تمام لحظات لذت می‌برم. لیگ قهرمانان رقابت مورد علاقه‌ی من است. شما در همین جمله پاسخ‌تان را دریافت کردید!»

هالند در ادامه در باره‌ چالش‌های پیش‌ روی خود گفت: «کشور جدید، لیگ جدید و سرمربی جدید، این چالش بزرگی است. می‌دانم انتقال به باشگاه جدید چگونه است. قبلاً چند بار این کار را انجام داده‌ام و بی‌صبرانه منتظر شروع کارم هستم. من زیاد می‌خندم و زیاد کار می‌کنم و امیدوارم از بازی کردن هم زیاد لذت ببرم.»

ارلینگ همچنین گفت: «امیدوارم کیفیت بیشتری را بتوانم به لیگ برتر انگلیس اضافه کنم. می‌خواهم لذت ببرم و وقتی لذت خواهم برد که گل‌های بیشتری به ثمر برسانم. همه جور گل: پای چپ، پای راست، حرکت با توپ، بدون توپ، همه چیز.»

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر