پارس جنوبی جم موفق شد اولین برد فصل را به دست بیاورد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، تیم پارس جنوبی جم بعد از سه باخت متوالی، در هفته چهارم مقابل خوشه‌طلایی به نتیجه مساوی رسید تا اولین امتیاز فصل را کسب کند؛ این تیم در هفته پنجم دوباره موفق به کسب امتیاز نشده و مغلوب ملوان شد.

شاگردان ایمان رزاقی راد که هنوز از حال و هوای تغییر کامل شاکله تیم خارج نشده بودند در هفته ششم با هدف کسب اولین برد مقابل شمس آذر به میدان رفتند.

شمس آذر که با خرید امتیاز بادران، لیگ یکی شد مثل پارس جنوبی بدون برد وارد این مسابقه شد؛ این تیم که در هفته اول مقابل مس بازی نکرد، با دو باخت، دو مساوی و دو امتیاز پای به هفته ششم گذاشت تا در مقابل پارس جنوبی، برای سه امتیاز بجنگد؛ جنگی که در نهایت با پیروزی تیم میزبان همراه بود.

شاگردان رزاقی راد در این دیدار موفق شد بادران را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند؛ تک گل پارس جنوبی جم را میلاد باقری از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و همین گل برای کسب اولین برد جمی ها کافی بود.

پارس جنوبی با این پیروزی 4 امتیازی شده و جای شمس آذر را در رتبه پانزدهم گرفت. شاگردان پژواک کرم پور هم با تداوم روند بدون برد خود، یک پله دیگر در جدول رده بندی سقوط کردند.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر