هواداران یونایتد نگران هستند که حرکات ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای، پس از پیروزی برابر برنلی به نشانه خداحافظی بوده باشد.

سایت شماره یک:

به گزارش "ورزش سه"، کاوانی در جریان پیروزی 1-3 منچستریونایتد برابر برنلی که پنج شنبه شب در اولدترافورد به دست آمد در ترکیب اصلی این تیم قرار داشت.

اما حرکاتی که این بازیکن پس از سوت پایان بازی نشان داد باعث نگرانی بسیاری از هواداران یونایتد شده است.

تصاویر ویدیویی نشان می‌دهد که کاوانی برای هواداران دست می‌زند، دستش را به سوی آنها تکان می‌دهد و بوسه‌هایی برای تماشاگران حاضر در تئاتر رویاها می‌فرستد.

قرارداد کاوانی با یونایتد تابستان سال آینده به پایان می‌رسد و پیش از این برخی از منابع خبری انگلیسی مدعی شده بودند که این بازیکن قصد دارد از این تیم جدا شود چون فرصت زیادی برای بازی به او داده نمی‌شود.

بارسلونا یکی از تیم‌هایی است که به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن از آن نام برده می‌شود، چرا که این تیم پس از مصدومیت‌های متعدد مهاجمانش و همچنین خداحافظی سرخیو آگوئرو از دنیای فوتبال به دلیل مشکلات قلبی به دنبال خرید بازیکنان جدیدی است.

 

در عین حال دیگر تیمی که نامش بارها در کنار نام کاوانی دیده شده یوونتوس است که آنها نیز قصد بهبود شرایط خط حمله خود در پنجره نقل و انتقالات زمستانی را دارند.

بعضی از هواداران یونایتد معتقد هستند که حرکات این بازیکن پس از بازی برابر برنلی به نشانه خداحافظی بوده و یکی از آنها در توییتر نوشت:« امروز متفاوت بود. این بوسه‌های خداحافظی، علامت قفل (همیشه در کنار هم بودن) و صورت خیس. من امیدوارم که او بماند اما حس این حرکات شبیه به خداحافظی بود.»

هوادار دیگری نوشت:« احتمالا او در ژانویه از این تیم جدا خواهد شد.»

کاربر دیگری اظهار داشت:« ما نمی‌توانیم اجازه جدایی او در این شرایط را بدهیم، با توجه به کرونا و مصدومیت‌ها، او بهترین شماره 9 ای است که ما داریم.»

کاوانی در سال 2020 به عنوان بازیکن آزاد از پاری سن ژرمن جدا شده و به منچستریونایتد ملحق شد و فصل گذشته نیز 17 گل به ثمر رساند.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر