قیمت خودرو | قیمت خودرو الان

کاهش قیمت خودروهای فرانسوی در ایران ادامه دارد.

سایت شماره یک:

قیمت خودرو ارزان شده است. قیمت خودرو مدام در نوسان است. قیمت خودرو ممکن است دوباره ارزان شود. قیمت خودرو مدام بالا و پایین می رود. برای اطلاع بیشتراز قیمت خودرو این مطلب را بخوانید.

اقتصادآنلاین نوشت: کاهش قیمت خودروهای فرانسوی در ایران ادامه دارد. بر اساس قیمت شاسی بلندهای مونتاژی ، پژو ۲۰۰۸ حوالی ۱۰۰ میلیون طی یک هفته ارزان شده است. همچنین قیمت سیتروئن C۳ نیز با کاهش ۵۰ میلیونی در مدت گفته شده به ۲ میلیاردتومان رسیده است.

قیمت خودروی خارجی رنو تالیسمان E۳ نیز یک روزه ۱۰۰ میلیون ارزان شده است. همچنین قیمت کولیوس با ریزش ۱۰۰ میلیونی به روزرسانی شده است.

در جدول زیر قیمت روز انواع خودروهای فرانسوی را در بازار مشاهده می‌کنید.

قیمت بازار انواع خودروهای فرانسوی

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

پژو ۲۰۰۸ مونتاژ ۱۳۹۹|ایران خودرو صفر ۲٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
رنو تالیسمان E۳ ۲۰۱۸ صفر ۳,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو کولیوس ۲۰۱۸
صفر۴,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو داستر SE دو دیفرانسیل ۲۰۱۸ صفر ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رنو کپچر مونتاژ ۲۰۱۷|با گرمکن - ایران خودرو صفر ۱,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
سیتروئن C۳ مونتاژ ۱۳۹۸ |سایپا صفر ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی همانند خودروهای داخلی، امروز کاهشی بود، تمام خودروهای مونتاژی که امروز شامل کاهش قیمت شدند از سگمنت کراس‌اوور ها بودند.

چری تیگو ۷ IE، کراس‌اوور چابک و میدل سایز چری امروز با 30 میلیون تومان کاهش قیمت پرچم‌دار کاهش قیمت در بین محصولات مونتاژی بود. این محصول مدیران خودرو امروز در بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و 450 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرایم ۵ نفره، محبوب‌ترین محصول حال حاضر گروه بهمن امروز با 20 میلیون تومان کاهش قیمت با عدد نهایی یک میلیارد و 550 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

هایما S۵ اتوماتیک، دومین کراس‌اوور پرفروش ایران خودرو، امروز با پنج میلیون تومان کاهش قیمت با عدد یک میلیارد و 210 میلیون تومان در بازار آزاد حاضر شد.

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته جاری

با توجه به اولتیماتوم روز گذشته کمیسیون صنایع و معادن مجلس به وزیر صمت در رابطه با تسریع فرایند واردات خودرو و وجود ثبات در بازار ارز می‌توان انتظار داشت که روند نزولی قیمت خودرو حداقل تا پایان این هفته ادامه داشته باشد.

قیمت خودروهای داخلی

در بازار محصولات داخلی، قیمت خودروها در اغلب موارد ثابت بوده و در تعداد انگشت‌شماری، افت و خیز جزئی دارد.

کوئیک دنده‌ای S از ارزان‌ترین هاچ‌بک‌های تولیدی بازار به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته حدود یک میلیون تومان افزایش داشته و به قیمت 348 میلیون تومان معامله می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی، یکی از محصولات نسبتاً جدید بازار به شمار می‌رود که با افت پنج میلیون تومانی، از معدود خودروهایی است که افت قیمتی دارد و به نرخ 570 میلیون تومان رسیده است.

پژو 207i دنده دستی از هاچ‌بک‌های گران قیمت تولید داخل محسوب می‌شود که با حدود چهار میلیون تومان افزایش، به نرخ 628 میلیون تومان معامله می‌شود.

دنا پلاس 6 دنده توربوشارژ یکی از قدرتمندترین محصولات داخلی به شمار می‌رود که همانند کوئیک، حدود یک میلیون تومان گران‌تر شده و به نرخ 748 میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودروهای مونتاژی

در بازار محصولات مونتاژی نیز قیمت خودروهای اندکی تغییر داشته؛ اما درصد تغییر قیمت آن‌ها بیشتر از بازار داخلی است.

جک S5 نیوفیس از محبوب‌ترین کراس‌اوورهای بازار مونتاژی بوده که با افت 10 میلیون تومانی، از کانال یک میلیارد و 400 میلیونی فاصله گرفت و به نرخ یک میلیارد و 390 میلیون تومان رسید.

هایما S5 اتوماتیک 6 سرعته یکی از معدود کراس‌اوورهای مونتاژی ایران خودرو محسوب می‌شود که از آغاز روند معاملات، حدود 10 میلیون تومان ارزان‌تر از دیروز معامله می‌شود.

فردا T5 یکی از محصولات مونتاژی است که در یکی دو هفته اخیر هیچ تغییر قیمتی نداشت. اما از آغاز امروز 40 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و به قیمت یک میلیارد و 520 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرایم 5 نفره نیو، یکی از کراس‌اوورهای محبوب بهمن موتور بوده که از آغاز امروز، رکورددار افت قیمت در بازار خودروهای مونتاژی بود. این خودرو حدود 20 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته است و به نرخ یک میلیارد و 570 میلیون تومان معامله می‌شود.

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

باتوجه به اینکه تنها یک روز از روز کاری این هفته باقی مانده است، احتمال تغییرات چشم‌گیر از بازار خودرو اشتباه است. اما روز آینده نیز به احتمال قوی، قیمت خودروها در اغلب موارد با ثبات و یا با افت و خیزهای بسیار جزئی همراه باشد.

تگ های مرتبط

ارسال نظر